chilopod آخرین پنجره بازیکن تراکتور

chilopod: آخرین پنجره بازیکن تراکتور استخدام تراکتور تراکتورسازی تراکتور سازی

گت بلاگز آذربایجان شرقی طرح تحول نظام سلامت یکی از دلایل اقبال مردم به دولت یازدهم است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:اجلاس یکسان کلان منطقه 2 آمایشی در خصوص برنامه‌های پرستاری جامعه نگردر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد .

طرح تحول نظام سلامت یکی از دلایل اقبال مردم به دولت یازدهم است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛محمدحسین صومی در این اجلاس گفت: طرح تحول نظام سلامت از جمله دلایل اقبال مردم به دولت یازدهم و موفقیت آقای روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود.
وی اضافه کرد: علی رغم انتقادات و نظریه های ناشیانه و مغرضانه که علیه طرح تحول نظام سلامت مطرح شد، این طرح با روند بسیار خوبی پیشرفت کرد و مورد رضایت مردم قرار گرفت.
صومی همچنین گفت: متأسفانه بعضی افراد با حاشیه سازی، تلاش کردند دید پرستاران و کادر بیمارستانی را به پزشکان خدشه دار کنند، چنین پرسشها باعث منفی شدن جو روانی جامعه نسبت به نظام سلامت می شود. باید بدانیم هیچ کس حق ندارد صرفاً از روی داده ها و اطلاعات غلط، چنین مسائلی را در جامعه طرح و جو روانی جامعه را به هم بریزد.
وی خاطرنشان کرد: باید انشقاق و بدبینی که بین بعضی پرستاران نسبت به جامعه پزشکی ایجاد شده است از بین برود، در حال حاضر اوضاع نظام سلامت اوضاع مناسبی است و جامعه اعتماد خوبی به ما دارد، باید هر مشکلی داریم با هم مطرح کرده و حل کنیم.
صومی با بیان اینکه اعتقاد دارم بی عدالتی منجر به از هم گسیختن جامعه می شود، ابراز امیدواری کرد که با کمک هم خلاءها و نیازهای جامعه برطرف شود.
وی در آخر خاطرنشان کرد: با طرح برنامه های پرستاری جامعه نگر، جامعه پرستاری بارهای سنگین تری از روی دوش نظام سلامت برخواهد داشت.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: سلامت | دولت یازدهم | طرح تحول | نظام سلامت | دولت یازدهم | محمدحسین صومی | آذربایجان شرقی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog