chilopod آخرین پنجره بازیکن تراکتور

chilopod: آخرین پنجره بازیکن تراکتور استخدام تراکتور تراکتورسازی تراکتور سازی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی چند درصد متقاضیان «وام ازدواج» نگرفتند؟

بر اساس آمارهای بانک مرکزی، از ابتدای سال تا آخر دی ماه سال ۱۳۹۶ به یک میلیون و ۶۳ هزار و ۴۴۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت شده است است و در حال حاضر ۱۴۱ هزار و ۱۶

چند درصد متقاضیان «وام ازدواج» نگرفتند؟

چند درصد متقاضیان «وام ازدواج» نگرفتند؟

عبارات مهم : تخصصی

بر اساس آمارهای بانک مرکزی، از ابتدای سال تا آخر دی ماه سال ۱۳۹۶ به یک میلیون و ۶۳ هزار و ۴۴۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت شده است است و در حال حاضر ۱۴۱ هزار و ۱۶ نفر در صف انتظار وام ازدواج هستند. این آمار نشان می­ دهد درصد دریافت کنندگان تسهیلات ازدواج در ده ماهه نخست امسال ۸۸.۲۹ درصد بوده است.

به گزارش ایسنا، مجموع متقاضیان وام ازدواج امسال، یک میلیون و ۲۰۴ هزار و ۴۶۵ نفر بوده که از این تعداد ۱۴۱ هزار و ۱۶ نفر در صف انتظار وام ازدواج هستند. همچنین بر اساس آمار دریافتی از بانک مرکزی از ابتدای سال تا آخر دی ماه سال ۱۳۹۶ به یک میلیون و ۶۳ هزار و ۴۴۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت شده است است که این آمار نشان می­دهد درصد دریافت کنندگان تسهیلات ازدواج در ده ماهه نخست امسال ۸۸.۲۹ درصد بوده هست.

چند درصد متقاضیان «وام ازدواج» نگرفتند؟

همچنین بیشترین دریافت کنندگان وام ازدواج در حوزه سنی ۲۵ تا ۳۰ سال با ۳۱.۴ درصد ، بازه سنی۲۰ تا ۲۵ سال با ۳۰.۲ درصد ، بازه سنی بالای ۵۰ سال نیم درصد و کمتر از ۱۵ سال تا ۱ درصد و مجموعاً کمتر از ۲۰ سال ۱۷ درصد از دریافت کنندگان وام ازدواج بوده اند.

برگزاری دو نشست تخصصی با تعدادی از مدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در پایتخت کشور عزیزمان ایران از کارها معاونت ساماندهی جوانان در سال ۹۶ بوده هست. جلسه با مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگذاری بازار کار وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در خصوص نحوه بهره مندی مدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و فارغ التحصیلان مرتبط از ضوابط طرح کاج، برگزاری جلسه با شرکت امور مالیاتی در خصوص اوضاع مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و نحوه انجام اظهارنامه مالیاتی این مدیران مراکز و نشست هماندیشی با حدود ۷۰ نفر از مدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده پایتخت کشور عزیزمان ایران به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در برج میلاد از دیگر برنامه های این معاونت در سال گذشته بوده است.

بر اساس آمارهای بانک مرکزی، از ابتدای سال تا آخر دی ماه سال ۱۳۹۶ به یک میلیون و ۶۳ هزار و ۴۴۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت شده است است و در حال حاضر ۱۴۱ هزار و ۱۶

معاونت ساماندهی امور جوانان در سال گذشته در سه جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با عنوان «کاهش و کنترل طلاق» شرکت کرده و هم چنین جلساتی را نیز با معاونین جوانان استان ها در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی ازدواج برگزار کرده هست. شرکت در ۲ جلسه معاونت امور زنان و خانواده در خصوص ماده ۱۰۲ قانون برنامه ششم توسعه و تشکیل جلسات کمیسیون تخصصی ازدواج، شرکت در نشست توجیهی گفت و گوی ملی خانواده و بین نسلی، شرکت در جلسه سند همکاری نظام جامع مواظبت روانی اجتماعی دانشجویان وزارت بهداشت از دیگر فعالیت های این معاونت تا آخر امسال بوده است.

واژه های کلیدی: تخصصی | ازدواج | جوانان | دریافت | دریافتی | خانواده | وام ازدواج | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog