chilopod آخرین پنجره بازیکن تراکتور

chilopod: آخرین پنجره بازیکن تراکتور استخدام تراکتور تراکتورسازی تراکتور سازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و اعتماد مردم لطمه می زند / عارف

رئیس فراکسیون امید با انتقاد از تریبونی شدن اختلافات مسئولان با یکدیگر، تاکید کرد: تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و نیز به اعتماد مردم لطمه می زند.

تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و اعتماد مردم لطمه می زند / عارف

عارف: تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و اعتماد مردم لطمه می زند

عبارات مهم : جوانان

رئیس فراکسیون امید با انتقاد از تریبونی شدن اختلافات مسئولان با یکدیگر، تاکید کرد: تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و نیز به اعتماد مردم لطمه می زند. دستاوردهای همه قوا از جمله دستاوردهای دولت عملکرد نظام محسوب می شود به گونه ای سخن نگوییم که دستاوردهای نظام را زیر سؤال ببریم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدار با اعضای شورای مرکزی شرکت جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه با مرور نقش آفرینی جوانان در ادوار متفاوت قبل و بعد از انقلاب اسلامی، گفت: اگر گفته شود جوانان در همه رویدادهای مهم انقلاب نقش محوری و کلیدی داشتند سخن گزافی نیست.

تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و اعتماد مردم لطمه می زند / عارف

وی با یادآوری حضور جوانان در سمت های مدیریتی در دهه 60 ،گفت:در دهه 60 جوان 25 ساله در سمت وزارتی قرار می گرفت ولی اکنون در دهه 90 نقش جوانان به پوستر چسبانی تقلیل یافته است.چگونه آن وقت یک جوان می توانست وزیر شود ولی در مقطع فعلی جهت سپردن پستهای مدیریتی به جوانان ولی و اگر می آورند؟ در دوران دفاع مقدس اکثر فرماندهان جنگ را جوانان تشکیل می دادند و درکارها هم بسیار موفق بودند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه متاسفانه از توانمندی جوانان غافل شدیم،تاکید کرد:آقای دکتر روحانی در دولت اول خود به علت آنچه که دوری از آزمون و اشتباه جهت اداره کشور عنوان کرده بود نگاهشان زیاد به نسل اولی ها محدود شد.در دولت دوم ایشان انتظار است توجه جدی در به کارگیری جوانان در سطوح متفاوت مدیریتی را داشته باشند و معاونت امور جوانان مدیر جمهور به مانند معاونت امور اقتصادی تشکیل شود.

رئیس فراکسیون امید با انتقاد از تریبونی شدن اختلافات مسئولان با یکدیگر، تاکید کرد: تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و نیز به اعتماد مردم لطمه می زند.

وی با تاکید بر اینکه باید جهت حضور جوانان در عرصه مدیریتی هزینه بدهیم،خاطرنشان کرد:اگر جوانان بعد از حوادث 88 که فضای سکون و بی تحرکی را در فضای سیاسی کشور شاهد بودیم به میدان نمی آمدند حماسه خرداد 92 شکل نمی گرفت به همین علت اعتقاد دارم باید قدردان جوانان بود و حضور این قشر تأثیر گذار در عرصه مدیریتی کشور باید به صورت یک مطالبه مطرح و پیگیری شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: با اکثر وزرای دولت دوم آقای روحانی که صحبت می کردم حضور جوانان،زنان و اقوام در سمت معاونت ها و سایر سمت های مدیریتی وزارتخانه متبوع آنها را یاددآوری می کردم و امیدوارم وزرا به وعده هایی که در این خصوص دادند عمل کنند.

عارف در بخش دیگری از سخنان خود به عملکرد فراکسیون امید که مورد سؤال یکی از حاضرین در جلسه بود اشاره کرد و گفت: از همان ابتدای تشکیل فراکسیون امید دو گروه تلاش کردند فراکسیون امید را به حاشیه ببرند.یک گروه افرادی بودند که تلاش کردند با شبیه سازی با یکی از ادوار مجلس ،تشکیل فراکسیون امید را به زعم خود در جهت ضدیت با نظام و تعبیرات بی ربطی از این دست القاء کنند.گروه دوم هم کسانی بود که با نردبان لیست امید وارد مجلس شدند و با همسو شدن با گروه اول و به بهانه آنچه دوری از تندروی نامیدند راهشان را از ما جدا کردند در حالیکه منش و روش اعضای فراکسیون امید نشان داد هیچ میانه ای با تندروی ندارد و به دنبال مطالبات به حق مردم هستند و همواره به شعار مهم خود که امید،آرامش و رونق اقتصادی است پایند است.

تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و اعتماد مردم لطمه می زند / عارف

وی ادامه داد:اگر تاکنون در انتشار نام اعضای فراکسیون امید تعللی صورت گرفت به خاطر ملاحظه حال بعضی افراد بود که در جلسات شخصی بعضی ملاحضات شخصی را مطرح می کردند ولی در آینده ای نزدیک لیست اعضای فراکسیون امید اعلام می شود.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان «اعتدال» را یک رویکرد دانست و با بیان اینکه شخصاً تلاش کردم فعالیت هایم رویکرد اعتدالی داشته باشد،تصریح کرد:واژه «اعتدال» نباید به معنای کوتاه آمدن و یا سازش تعبیر شود .کشور ما هر لحظه از افراطی گری آسیب دیده است و بسیار خوشحالم که جوانان ما در دهه 90 به موضع اعتدالی روی آوردند.

رئیس فراکسیون امید با انتقاد از تریبونی شدن اختلافات مسئولان با یکدیگر، تاکید کرد: تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و نیز به اعتماد مردم لطمه می زند.

عارف شعار «آرامش و امید» را ریشه در اعتدال دانست و تاکید کرد:کشور ما بیش از هر وقت دیگر به آرامش نیاز دارد .تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و نیز به اعتماد مردم لطمه می زند.چه نیاز است که بعضی اختلاف نظرهای طبیعی بین مسئولان در تریبون ها مطرح شود؟کشور به کار و تلاش جهت حل پرسشها مردم نیاز دارد نه مجادلات مسئولان با یکدیگر.دستاوردهای همه قوا از جمله دستاوردهای دولت عملکرد نظام محسوب می شود به گونه ای سخن نگوییم که دستاوردهای نظام را زیر سؤال ببریم.

رئیس فراکسیون امید همچنین راجع به بیانات اخیر خود درخصوص «ائتلاف» که مورد پرسش یکی از حاضرین در جلسه بود نیز گفت:ما به ائتلاف در داخل یک جبهه سیاسی و گروه های همسو البته با ساز و کار براق و مشخص اصرار داریم.احزاب عضو یک جبهه در چارچوب های مشخص می توانند ائتلاف کنند و تشکیل شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان هم به همین جهت بود .ائتلاف با جریانات رقیب هم بصورت اقتضایی و بر حسب ضرورت می تواند انجام شود.

تریبونی شدن اختلافات مسئولان به آرامش کشور و اعتماد مردم لطمه می زند / عارف

عارف در آخر با تاکید بر اینکه اعلام روش انتخاباتی جهت انتخابات سال 98 بسیار زودهنگام است ،مهمترین مساله جبهه اصلاحات را در حال حاضر انسجام بخشی به تشکیلات دانست و از همه نخبگان اصلاح طلب خواست در مسیر وحدت و همگرایی این جریان سیاسی گام بردارند و به انسجام بخشی این جریان کمک کنند.

واژه های کلیدی: جوانان | مسئولان | اختلافات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog