chilopod آخرین پنجره بازیکن تراکتور

chilopod: آخرین پنجره بازیکن تراکتور استخدام تراکتور تراکتورسازی تراکتور سازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تناقض‌های عجیب در حرف‌‌های فرهاد و افتخاری!

فرهاد مجیدی صورت محبوبی هست. این محبوبیت را به خاطر سیاست به دست نیاورد، او محبوب شد چون در زمین بازی خیلی راحت کار می کرد. بدون هیچ کار اضافه ای توپ را می گر

تناقض‌های عجیب در حرف‌‌های فرهاد و افتخاری!

تناقض های عجیب در حرف های فرهاد و افتخاری!

عبارات مهم : سیاسی

ظاهرا مجیدی هم ناخواسته درگیر بازی های سیاسی استقلال شده است هست.

فرهاد مجیدی صورت محبوبی هست. این محبوبیت را به خاطر سیاست به دست نیاورد، او محبوب شد چون در زمین بازی خیلی راحت کار می کرد. بدون هیچ کار اضافه ای توپ را می گرفت و به تور دروازه می چسباند. فرهاد به همین سادگی و بدون پیچیدگی بازی های سیاسی، در دل هواداران جا خوش کرد و حالا شده است محبوب ترین صورت تاریخ کلوب استقلال. فرهاد ولی به تازگی در مصاحبه های خود حرف های عجیبی می زند که مشخص می کند او خواسته یا ناخواسته درگیری بازی های سیاسی استقلال شده است هست. به عنوان مثال چندی قبل فرهاد بعد از چند موضعگیری تند علیه افتخاری، در مصاحبه ای به تعریف و تمجید از او پرداخت و در برابر به علی فتح ‎الله زاده تاخت؛ دوست همیشگی اش. استنباط همه از مصاحبه فرهاد این بود که قصد بازگشت به استقلال را کرده است.

کاملا هم طبیعی به نظر می رسید. به هر حال او میل به بازگشت داشت و چنین مصاحبه ای می توانست فرهاد را به خواسته ای نزدیک کند. چندی قبل ولی مشخص شد شفر او را نمی خواهد. نخستین بار هنگامی که افتخاری این عنوان را مطرح کرد، شفر ابرو اوج انداخت و گفت هنگامی که کادرش خوب هست، چه نیازی به حضور مجیدی است؟ با تاکید افتخاری، آخر گفت بعد از اتمام کلاس های مربیگری فرهاد، با او حرف می زند. معنای جمله روشن هست؛ شفر تنها می خواست با فرهاد حرف بزند. شاید او در این حرف ها به مجیدی می گفت بهتر است شروع مربیگری اش از جای دیگری باشد. افتخاری روز گذشته در مصاحبه ای بار دیگر گفت شفر تاکید کرده اگر کلاس مربیگری فرهاد تمام شود، با او حرف می زند. ناگفته پیدا بود این جمله یعنی «مربی آلمانی» فرهاد را نمی خواهد. مجیدی هم که تا همان لحظه علاقه به بازگشت داشت، در مصاحبه ای گفت: «استقلال نیازی به من ندارد و به افتخاری گفتم نمی آیم!»

تناقض‌های عجیب در حرف‌‌های فرهاد و افتخاری!

اگر فرهاد مجیدی این حرف را به مدیرعامل استقلال گفته بود، آیا افتخاری صبح دیروز در مصاحبه ‎اش به آن اشاره ای نکرد و طوری حرف زد که امیدوار بود شفر فرهاد را بیاورد؟! ناگفته پیداست فرهاد حرف های افتخاری و شفر را کسر ارزش خود دانسته و ترجیح داده علی رغم میلش چنین حرف هایی بزند. عجیب تر اینکه فرهاد در مصاحبه گفته بود مدرک A خود را گرفته است! این اوج تناقض هست. مجیدی اگر مدرک A خود را گرفته، چطور ممکن است شفر به افتخاری بگوید زمانی که کلاس مربیگری اش تمام شد، با او صحبت خواهد کرد؟

خبرآنلاین

فرهاد مجیدی صورت محبوبی هست. این محبوبیت را به خاطر سیاست به دست نیاورد، او محبوب شد چون در زمین بازی خیلی راحت کار می کرد. بدون هیچ کار اضافه ای توپ را می گر

واژه های کلیدی: سیاسی | بازگشت | استقلال | افتخاری | استقلال | فرهاد مجیدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog