chilopod آخرین پنجره بازیکن تراکتور

chilopod: آخرین پنجره بازیکن تراکتور استخدام تراکتور تراکتورسازی تراکتور سازی

گت بلاگز وب‌گردی عکس + آخرین دلنوشته سردار مدافع حرم

سردار شهید مدافع حرم احمد غلامی از مؤسسان لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع)بود که شهریور ماه سال گذشته به فیض شهادت نائل شد.

عکس + آخرین دلنوشته سردار مدافع حرم

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ سردار احمد غلامی از مؤسسان لشکر 10 سیدالشهدا(ع) در دوران دفاع مقدس و از مستشاران زبده نظامی که جهت دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به سوریه رفته بود، در روز 9 شهریور ماه 95 در حلب به وسیله تروریست‌های تکفیری مورد اصابت ترکش قرار داده شد و از ناحیه سر به‌شدت مجروح شد و به‌علت این مجروحیت به کما رفت. او چند روزی به‌علت همین عارضه در بیمارستانی در شهر حلب به وسیله دستگاه نفس می‌کشید. ولی بعد از گذشت چند روز علی‌رغم اوج رفتن سطح هوشیاری، به درجه رفیع شهادت نائل شد و به همرزمان شهیدش پیوست. سردار غلامی جانشین لشکر 10 سیدالشهدا(ع) و از مؤسسان این لشکر در دوران دفاع مقدس بود.

احمد غلامی از فعالان مبارزه با اشرار قبل از دوران دفاع مقدس در کردستان و غرب کشور بود. هنگامی که جنگ تحمیلی شروع شد در عملیات‌های متفاوت حضور فعال داشت و از فرماندهان حاضر در عملیات های فتح المبین و بیت المقدس بود بعد از آن به‌همراه شهید علیرضا موحد دانش و کاظم رستگار به تأسیس لشکر 10 سیدالشهدا(ع) همت گمارد و در این لشکر جانشین حاج کاظم رستگار فرمانده این لشکر بود. تا زمانی که او به شهادت رسید در این سمت فعالیت می‌کرد و بعد از آن ظاهر 110 خاتم الانبیا را راه‌اندازی کرد و فرمانده این ظاهر شد.

عکس + آخرین دلنوشته سردار مدافع حرم

بعد از اتمام 8 سال دفاع مقدس نیز یکی از معاونین عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران شد و تا وقت بازنشستگی در همین سمت ماند. او حتی بعد از دوران بازنشستگی نیز در زمینه مقاومت و نشر ارزش‌های دفاع مقدس می‌کوشید. عضو هیأت امنای مجمع رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا(ع) شد و در این مجمع فعال بود. هنگامی که بحث تجاوز تکفیری‌ها به کشورهای اسلامی و مردم مظلوم عراق و سوریه پیش آمد، به‌دلیل تجربه فراوانی که در امور رزم و فنون نظامی داشت به‌عنوان مستشار نظامی به سوریه و عراق رفت و مسئولیت آموزش بخشی از نیروهای مقاومت را به‌عهده گرفت. در روز 9 شهریور ماه 95 بر اثر اصابت ترکش به سرش به کما رفت. او چند روزی به‌علت همین عارضه در بیمارستان حلب در کما بود، تا آخر به مقام رفیع شهادت نائل شد.

سردار شهید مدافع حرم احمد غلامی مدتی قبل از شهادتش دست‌نوشته ای را از خود به یادگار گذاشته هست. او در این دست‌نوشته می‌گوید: «شنبه حلب کاروانسرا بعد از 21 روز دوری از کشور عزیزمان ایران دلم جهت همه کس و همه چیز و پایتخت کشور عزیزمان ایران تنگ شده. خانواده که نگو و نپرس بخصوص آرمیتای قشنگم و مهیار نازم و از همه مهمتر فاطی یار قدیمی و با صفایم»
منبع: تسنیم

انتهای پیام/

سردار شهید مدافع حرم احمد غلامی از مؤسسان لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع)بود که شهریور ماه سال گذشته به فیض شهادت نائل شد.

واژه های کلیدی: سوریه | مدافع حرم | احمد غلامی | شهید مدافع حرم | دلنوشته | سپاه پاسداران |

عکس + آخرین دلنوشته سردار مدافع حرم

عکس + آخرین دلنوشته سردار مدافع حرم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog